Novinky emailem
 
Nábor

KAISEN Karate Klub Brno byl založen v roce 2004, ale protože ve své činnosti navazuje na předchozí subjekt má ve svých řadách kvalitní závodníky i zkušené trenéry. Naším mottem je myšlenka „Karate pro všechny“, díky které můžeme nabídnout víc, než pouhé tělesné cvičení s cílem porazit ostatní. Výběr našich žáků neděláme podle jejich schopností, fyzických dispozic, věku nebo pohlaví. Jediným naším kritériem je opravdový zájem a chuť poctivě cvičit, čemuž napomáhají naši trenéři a i sami žáci svoji vzájemnou podporou. Naším cílem prostě není vychovávat pouze mistry světa, ale především budovat přátelství na společném zájmu, kterým je karate.

Karate, oproti většině jiných bojových umění, má výhodu ve volbě vlastní cesty k sebezdokonalení. Lze volit mezi cestou sportovních nebo individuálních úspěchů, ale i mezi kontaktní či bezkontaktní formou. Předností našeho klubu je právě ona možnost individuálního rozvoje ve vybraných oblastech. Karate, totiž ve své podstatě vede nejen k rozvoji fyzických, ale i psychických schopností. Z tohoto pohledu je jasné, že těm, kteří se chtějí pouze naučit lépe rvát, nemáme co nabídnout.

Pokud byste chtěli také začít cvičit, je možné přijít na nejbližší nábor, který proběhne v úterý 2. 10. 2007 od 17.00 v tělocvičně na VOŠ knihovnická, Hapalova 6, Brno – Řečkovice (vstup přes dvorek z ulice Marie Hübnerové).

Pokud vám tento termín nevyhovuje, je možné ještě přijít během první poloviny října na trénink skupiny B, kde vám naši trenéři podají všechny informace.

Znak KAISEN Karate Klubu Brno

 
KAISEN Karate Klub Brno
Home | Novinky | O klubu | Akce | Galerie | Odkazy | Guestbook | Kontakt
Poslední změna byla provedena dne 03.září 2022 18:48:23

KouzelniCZech's blog :: Martin Šamánek's website :: www.kouzelnicek.com

NAVRCHOLU.cz
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky